Menu

Tchorek Home

Zapraszam Was na NOWĄ STRONĘ BLOGA >>>>> http://tchorekhome.pl/moj-blog/ <<<< Znajdziesz tam najnowsze trendy ze świata designu oraz masę inspiracji, projektowych trików a także praktycznych porad jak funkcjonalnie i z pomysłem urządzić mieszkanie lub niedużym kosztem zmienić jego charakter.

Architekt wnętrz! Tak czy Nie?

tchorekhome

Czy myśleliście o współpracę z Projektantem Wnętrz? Oceńcie czy warto!

architektwnetrzdobieramaterialywykonczeniowe_2806897

Dlaczego warto skorzystać z usług Architekta Wnętrz?

Atutem profesjonalnego projektanta wnętrz jest to, że ma on szeroką wiedzę nie tylko o projektowaniu i aranżacji wnętrz, ale również o materiałach wykończeniowych. Zna ich wady i zalety, wie w jakich miejscach sprawdzą się one doskonale, a w jakich należy użyć innych elementów.

Projektant zaprezentuje swoim Inwestorą próbki materiałów, przedstawi kilka rozwiązań aranżacyjnych, z których będziecie mogli swobodnie wybrać taką, która Wam się spodoba. Projektant pracuje dla swoich klientów i dąży do tego, aby spełnić wszystkie ich wymagania.

a5bbc8e11a089ced95b5f5c7576ab76a

Podejmując się współpracy z projektantem wnętrz zaoszczędzicie czas.

Nie będzie musieli samodzielnie zajmować się projektowaniem wyglądu poszczególnych pomieszczeń w Waszym domu, ani sprawdzać dostępnych w sklepach materiałów.

To wszystko „załatwi” za Was biuro projektowe.

cc3edd7483e8d65b218a8820fe2c1c32

Oprócz czasu i pieniędzy, zaoszczędzicie również na własnych nerwach. Projektanci bowiem korzystają w swojej pracy ze sprawdzonych podwykonawców, którzy wykonywali już stworzone przez nich projekty.

Jako klienci, możecie więc w pewien sposób przerzucić odpowiedzialność za cały kształt aranżacji pomieszczenia na barki biura projektowego.

To projektant zadba o to, aby wnętrze było wykończone w odpowiednim czasie.

4068affc9818d388c09a9370a9687ec4

konmmm2

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Elen] *.internetdsl.tpnet.pl

  Jak dla mnie architekt zdecydowanie tak!

 • tadeuszkleks

  Wybór kancelarii nigdy nie jest łatwy. Postawiłem na Kasprzak & Kowalak (www.kacprzak.pl/) i dotychczas jestem zachwycony ze współpracy.

 • tchorekhome

  Zdecyduj czy warto skorzystać z usług Architekta wnętrz!
  Umów się na bezpłatna konsultację i sam oceń!
  rozalia@tchorekhome.pl , 607-192-012

 • louis900

  Czy warto skorzystać z usług architekta wnętrz? To zależy od tego czego oczekujemy. Jeżeli zależy nam na stylowym i przemyślanym wnętrzu to jak najbardziej warto. Ja ze swojej strony mogę polecić projektanta wnętrz z Warszawy - ma swoje własne biuro In&Out Design. Ja byłam bardzo zadowolona i gorąco polecam każdemu.

© Tchorek Home
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci